Nina 6 jaar

6 jaar worden is geweldig. Als baby en kleuter beseffen ze vaak niet goed wat er aan de hand was. Deze keer was het menens.

Nina telde al dagen af en gisteren was het dan eindelijk zover. In de voormiddag was het feest op school. Papa kwam langs in de klas als clown en trakteerde al de klasgenootjes op een paar leuke ballonfiguurtjes. In de namiddag vierden we thuis, samen met al haar vriendinnetjes en later op de namiddag met de familie. Drie feesten op één dag en een berg cadeautjes.

Genieten was het, voor Nina maar ook voor ons. Ik ben zo trots op mijn kleine meid. Apgar score 1 op 10, een moeilijke start vol opnames en longontstekkingen en medicatie. Zie ze nu zitten, zo groot en sterk en vrolijk.

7 gedachten over “Nina 6 jaar”

Reageer

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s