Een schouderklopje, het doet altijd goed. Veel mensen verdienen op regelmatige basis een compliment, ook zij achter de schermen trouwens. Eigenlijk zou ik iedere week iemand in “de bloemetjes” moeten zetten, misschien niet altijd zo letterlijk als vandaag.
De keuze voor deze week lag alvast voor de hand: IZP, over de dienst intensieve zorgen pediatrie van het UZ Gent. Dokters, verpleegsters tot het poetspersoneel: iedereen was oprecht begaan en hartelijk. Ze hebben ons snel en goed geholpen, ondanks het plaatsgebrek. Echte bloemen zijn op de afdeling niet toegestaan, wegens infectiegevaar, dus knutselde ik gisterenavond een papieren boeket in elkaar. Bedankt !
Schitterend gemaakt!
Super!
respect dat je daar aan denkt en tijd voor vindt. Knap gemaakt!
prachtig
’t feit dat je er aan denkt
er tijd voor maakt
en het kunt afgeven (want dan mogen jullie terug naar huis!)
hopelijk werkt de medicatie zoals het zou moeten
ben blij voor jou dat jullie terug thuis zijn, prachtig boeket!
leuk gedaan! wij proberen ook elke keer weer ( 😦 ) origineel uit de hoek te komen, misschien moet ik deze maar goed onthouden (al hoop ik hem niet te gauw nodig te hebben)
fijn dat floke naar huis mag!
Met heel veel plezier, kort en krachtig voor flo’tje gezorgd 🙂 bedankt voor de mooie bloemen!
geweldig mooi! In pediatrie vond ik ook iedereen enorm vriendelijk en attent. Ook voor mij als “inslapende” mama hadden ze veel respect.
Oh, zo mooi!!!
Inderdaad respect dat je daar aan denkt en het dan ook nog eens zelf zo origineel doet.
Super, dat Flo weer thuis is.